Тел. (Одесса): (098)118-12-66; (063)470-90-20.

 

Відгуки про нашу компанію

На даній сторінці Ви можете залишити свій відгук про нашу компанію – ми будемо Вам дуже вдячні за Вашу увагу і відгук!

 

18 Comments

 1. Викликав майстра додому, тому що потекла пральна машина … Майстер приїхав на наступний день і полагодив пралку за півгодини. За ціною було недорого. Рекомендую – спасибі!

 2. Я вдячна за ремонтом газового котла він у мене не вмикался, ці ребята виришили це питання відразу дякую.

 3. Котел вайлант не гріл воду і не вмикался, маїстри приїхали відремонтували зараз все працюе,ще виховани хлопці дякую.

 4. Огромное спасибо вам ребята за выполненную работу ремонта посудомоечной машины работает супер,вот таких мастеров на сегодняшний день не хватает.

 5. У мене зломалась Посудомийка Milli завісала я подзвонила в цей сервіс вони терміново відреагували теперь все працює рекомендую!

 6. Маїстрив шукала і знайшла полагодили посудомийну машину яку пів рік не могла відремонтувати, казали інши майстри на запчастини, дякую за ремонт!

 7. Полагодили посудомийну машину швидко, не вивозячи з дому і набагато дешевше, ніж ми розраховували. Будемо рекомендувати Вас друзям і знайомим.

 8. На этой недели были мастера отремонтировали телевизор мы очень довольны этим сервисом большое спасибо!!!

 9. Ремонтували котел складний ремонт був, сервіс добрий але вони мені довго ремонтували зремонтували, і на цьому дякую, буду до вас звертатися тільки швидше робите!

  • Ми вас почули і на цьому дякуємо, не все від нас залежить іноді запчастин немає щоб швидше зробити.

 10. 2 тижні тому в нас перестав працювати телевізор. Телевізор LG, який експлуатувався біля 10 років. Подзвонила до цієї фірми, вона мені перша попалась в інтернеті. Майстер Амед приїхав буквально через пару годин, ліквідував поломку, (замінив якусь плату, я в цьому не орієнтуюсь). Дуже ввічливий, знаючий, приємний у спілкуванні. Ми дуже задоволені його роботою.

 11. Ремонтували на цьому тижні посудомийну машину Міlli не вмикалася приїхали два хлопця тимчасово за годину з ремонтували, Дякую.

 12. Дуже компетентни майстри,відразу вирішили питання з ремонтом пральной машини!!! Рекомендую!!!

 13. 25.06.2018 я звернувся щодо ремонту телевізора Philips, який в експлуатації вже 12 років, думав що прийдеться купувати новий, але майстер Амет Алійович дуже швидко і компетентно усунув неполадки, телевізор працює краще, ніж працював до поломки за що я йому дуже вдячний! РЕКОМЕНДУЮ !!!

 14. Звертался з ремонтом посудомийной машини Miele, приїхали молоді хлопці виховани,ввічливи за мало слів,зразу зробили та поїхали, все ок!!!

 15. Ремонтировал холодильник Аристон в этом сервисе морозильник работал а холодильник не охлаждал портились продукты, сломалась какая-то плата отремонтировали в течении двух часов работает супер !!!!

 16. Дуже дякую за відмінну работу за ремонтом газового котла, прийшли виховані хлопці зробили капитальний ремонт працюе як новий, рекомендую!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*