Тел. (Одесса): (098)118-12-66; (063)470-90-20.

 

Ремонт посудомийних машин Одеса: недорого і професійно.

 

Ремонт посудомийних машин

Дізнайтесь вартість ремонту: 

Наші переваги:

Майстер з ремонту на дім
Ремонт гарантія
ремонт ціна

 

Ми виконуємо ремонт наступних посудомийних машин:

посудомийні машини марки

 

Ремонт посудомийної машинки

Компанія L&B Electronics виконує ремонт побутової техніки, у тому числі посудомийних машин, з гарантією якості у місті Одеса а також в Одеській області. Досвідчені майстри проводять налагодження як вдома у клієнта, так і безпосередньо в сервісному центрі – все залежить від характеру поломки. У більшості випадків ремонт посудомийних машин здійснюється безпосередньо на місці. Крім заміни деталей, майстер, при необхідності, виконає перевірку інших запчастин і комплектуючих.

Гарантія та якість від компанії L.B.Electronics

Сьогодні уявити сучасну квартиру без побутової техніки неможливо. Для будь-якої господині незамінною помічницею є посудомийна машина. При виході такої техніки з ладу варто негайно звернутися в сервісний центр. Зателефонувавши в компанію LBElectronics, ви отримаєте консультацію професійних майстрів, які попередньо озвучать вартість ремонту машини, виходячи з опису проблеми. Звичайно, щоб провести ретельну діагностику і усунути неполадку, необхідно викликати спеціаліста, який вже на місці визначить характер поломки.

Однією з головних переваг нашої компанії є те, що запросити майстра можна як на конкретну дату, так і в терміновому порядку. Наші фахівці мають багаторічний досвід в ремонті посудомийних машин, що дозволяє їм виконувати роботу на дому у клієнта. Це великий плюс, так як замовнику не буде потрібно самостійно везти машину в сервіс, що загрожує додатковими витратами.

Усунення неполадки в посудомийних машинах не вимагає багато часу, проте все залежить від характеру несправності. Як правило, часовий проміжок ремонту становить від півгодини до двох годин.

Ми працюємо з різними марками посудомийних машин, серед яких:
• Bosch;
• Electrolux;
• Hotpoint Ariston;
• BEKO;
• Hansa;
• Wirpool;
• багато інших.

Компанія L&BElectronics в Одесі гарантує якісний, швидкий і недорогий ремонт такої техніки. Звертаючись до нас, ви отримуєте не тільки відмінний сервіс, а й професійну допомогу досвідчених майстрів.