Тел. (Одесса): (098)118-12-66; (063)470-90-20.

 

Ремонт холодильників (Одеса): недорого і професійно.

 

ремонт холодильників

Дізнайтесь вартість ремонту: 

Наші переваги:

Майстер з ремонту на дім
Ремонт холодильника гарантія
ремонт ціна

 

Ми виконуємо ремонт наступних марок холодильників:

Холодильники марки

Ремонт холодильників

Нинішні квартири обладнані за останнім словом техніки, починаючи від пральних машин і закінчуючи мультиварками. Але будь-який пристрій може вийти з ладу. І тоді доводиться звертатися до фахівців, щоб усунути неполадку. Поломка пристроїв – це завжди значні витрати у фінансовому плані. А якщо з ладу виходить великогабаритна техніка, то це не тільки фінанси, але і нерви.

Поломка холодильника – одна з найбільших неприємностей в технічній укомплектованості кухні. Компанія LBElectronics в рекордні терміни і за доступну ціну здійснить ремонт холодильників в Одесі та області. Наші фахівці виїжджають на додому, що допоможе істотно заощадити час і гроші замовника.

Причини несправності холодильників

Сьогодні будинки і квартири обладнані сучасною технікою. Однак дуже часто використовуються і старенькі агрегати. Більшість сервісних компаній практично не робить ремонт такої техніки. У компанії L&BElectronics не поділяють апарати на старі і нові: ремонт потрібен всім. Наші фахівці беруться за техніку, якій багато десятків років і за ту, яка тільки з’явилася на прилавках магазинів, що говорить про багаторічний досвід майстрів.

Основні причини виходу техніки з ладу:
• знос комплектуючих;
• неправильна експлуатація;
• некоректна установка;
• відсутність своєчасної профілактики.

Щоб уникнути швидкої поломки холодильника, перед установкою потрібно уважно ознайомитися з інструкцією і рекомендаціями виробника.

Пріоритетом для нашої компанії є якісний, швидкий і недорогий ремонт холодильника. Нам не потрібно вкладати додаткові кошти в рекламу, так як нас рекомендують клієнти своїм друзям і родичам. Це свідчить про те, що у нас працюють висококваліфіковані фахівці, готові впоратися з будь-якою проблемою.

Для визначення вартості ремонту ми звертаємо увагу на виробника, характер поламки і можливі додаткові роботи. Один дзвінок нашим фахівцям, і ми вирішимо проблеми з вашою технікою якісно і надійно.