Тел. (Одесса): (098)118-12-66; (095)060-88-02; (063)470-90-20.

 

Ремонт електричних духовок (Одеса): недорого і професійно.

 

Ремонт електричної духовки

Дізнайтесь вартість ремонту: 

Наші переваги:

Майстер з ремонту на дім
Ремонт гарантія
ремонт ціна

 

Ми виконуємо ремонт наступних духових печей:

електрична духовка марки

Ремонт духовок

Духова шафа є невід’ємною частиною сучасної кухні. Втім, вічну техніку вчені поки що не винайшли, тому пристрій може вийти з ладу в самий невідповідний момент. Компанія B.L. Electronics ремонтує електричні духовки в Одесі і Одеській області. Співробітники сервісу усувають проблему за короткий термін, а головне – якісно.

Ремонт духовок здійснюється в три етапи:
• діагностика пристрої;
• інформування клієнта про проблеми і нюанси;
• безпосереднє лагодження приладу.

Крім того, компанія видає гарантію на виконану роботу і нові деталі. Також є можливість викликати майстра за вказаною адресою. Якщо провести ремонт духовки неможливо на місці, тоді виріб заберуть в сервісний центр компанії.

Зв’яжіться з нашими менеджерами, щоб уточнити деталі. Консультація абсолютно безкоштовна. Також співробітники повідомлять про можливі причини поломки, назвуть приблизну вартість і терміни ремонту.

У нашій компанії встановлені доступні ціни на ремонт духовки. У Одесі це одна з кращих пропозицій серед безлічі компаній.

Які проблеми ми вирішуємо

Духові шафи можуть вийти з ладу з багатьох причин. Якою б дорогою і якісної техніка не була, вона не застрахована від поломки. Користувачі стикаються з такими проблемами:
1. Духовка перестала гріти. Причиною цього може стати перегоріли ТЕН або нагрівальна спіраль.
2. Не працює вентилятор. Може знадобитися заміна, чистка або перевірка контактів пристрою.
3. Датчики температури не вловлюють зміни. Потрібна заміна.
4. Несправні електричні ланцюги. Виконує заміна несправних ланок.
5. Вийшли з ладу перемикачі або дверцята.

Крім цього, є й інші поломки, з якими наші майстри впораються швидко і якісно.

Компанія займається ремонтом електричних духовок по всій території Одеси. Співробітник приїде на виклик навіть в найбільш віддалений куточок міста. Також пристрій може бути забрано в сервісний центр, якщо в домашніх умовах усунути поломку неможливо.

Порівняйте вартість послуг конкурентів і представників фірми L&BElectronics. В результаті ви зрозумієте, що ремонт духовки недорого і якісно можливий тільки в нашій компанії.