Тел. (Одесса): (098)118-12-66; (095)060-88-02; (063)470-90-20.

 

Ремонт бойлерів в Одесі і області

Чистка бойлера Одесса

Дізнайтесь вартість ремонту:


Наші переваги:

Майстер з ремонту на дім
Чистка водонагрівачів гарантія
ремонт ціна

 

Ми здійснюємо ремонт бойлерів наступних марок:

фірми

Ремонт бойлерів Одеса

Водонагрівач – одна з важливих і необхідних елементів побутової техніки в квартирі. Якщо у вашому будинку часто трапляються аварії, відключення теплої води та інші збої, бойлер забезпечить надходження підігрітої води цілодобово, 365 днів на рік.

Що таке бойлер?

Водонагрівач – це пристрій, який забезпечує в будинку постійну наявність гарячої води. Залежно від конструкції, обладнання може відрізнятися між собою. Зазвичай, джерелом є центральне опалення, електроенергія, опалювальний котел. Але на заміну стандартних рішень приходить і покупка водонагрівачів різних видів. Таких як газові і більш поширені електричні. Той та інший види розділяються на проточні і накопичувальні.

Бойлери дають безліч переваг. Вони досить міцні і надійні. Зазвичай, пристрій виготовляють зі сталі, а зсередини покривають спеціальною емаллю, яка запобігає появі корозії. Достатній обсяг дозволяє використовувати водонагрівач (ремонт якого ми можемо здійснити швидко і недорого) повноцінній сім’ї. Є можливість придбати накопичувальні бойлера ємністю від 10 до 200 літрів. Їх експлуатація також проста і економна.

Чи потрібна профілактика?

Однак, як і вся техніка в будинку, бойлер вимагає регулярної профілактики, чищення. Дуже часто в водонагрівачах ламаються нагрівальні пристрої, які можуть спровокувати замикання в мережі. Це досить небезпечно для всіх мешканців. До того ж, подібні ситуації вибивають пробки і дім може залишитись без освітлення.

Чистка бойлера в Одесі – це процедура видалення накипу на поверхні водонагрівального обладнання. Вода, яка потрапляє всередину має осад, тому з часом він все більше накопичується. Даний факт впливає не тільки на роботу бойлера, але може відображатися на здоров’я людини. Дуже важливо постійно чистити і перевіряти пристрій хоча б раз на півроку. У разі відсутності профілактики та огляду, обов’язково рано чи пізно прийде ремонт бойлерів, так як під впливом потоку гарячої води руйнується поверхня нагрівального елементу і внутрішнього бака.

Ремонт з чищенням або покупка нового?

Компанія «ЛБЕлектронікс» має великий досвід в сфері якісного обслуговування, профілактики та ремонту водонагрівачів. Ми гарантуємо:
• Професійне чищення
• Якісний ремонт (у тому числі і усунення течі)
• Виклик майстра і діагностика обладнання
• Заміна поламаних деталей
• Демонтаж пристрою

Профілактика та чистка бойлерів Одеса

Майстри проведуть ремонт бойлерів на дому, при необхідності зроблять профілактику, чистку і докладно розкажуть про проблему. В нашу команду входять кваліфіковані співробітники з багаторічним досвідом роботи. Щоб забезпечити якісний ремонт водонагрівача, довіряйте виключно професіоналам, здатним виправити найскладніші проблеми. Ми даємо гарантію виконаної роботи. Також, при заміні будь-якого елементу, всі необхідні деталі є в наявності.

Найпоширеніші водонагрівачі, ремонт та чищення яких ми здійснюємо в Одесі це: Ariston (Арістон), ЛЖ (LG), Самсунг (Samsung), Miele (Мілі), Electrolux (Електролюкс), Whirlpool (Вірпул), Bosch (Бош), Indesit (Індезит) та інших виробників.

Компанія надає послуги швидко, якісно і в зручний для клієнта час. Протягом декількох годин майстер буде у вас вдома з необхідним набором інструментів. Ремонт бойлерів Одеса та Одеська область з «LBelectronics» буде найефективнішим рішенням, якщо ви вирішили усунути проблему якісно і на дуже тривалий термін.