Тел. (Одесса): (098)118-12-66; (063)470-90-20.

 

Ремонт газових плит і духовок (Одеса) якісно і недорого.

 

Ремонт газових духовок плит Одеса

Дізнайтесь вартість ремонту: 

Наші переваги:

Майстер по ремонту на дім
Ремонт гарантія
ремонт ціна

 

Ми виконуємо ремонт наступних газових плит і духовок:

Духовки плити гефест, електролюкс, ардо

 

Ремонт газових плит

На кухні сучасних домогосподарок частіше можна зустріти газову плиту, ніж електричну. Сьогодні пристрій вважається більш простим в управлінні. Якість і комплектація значно кращі і різноманітніші. При цьому, газова плита не вимагає спеціального догляду і простіша в обслуговуванні.

Незважаючи на перераховані достоїнства, дане обладнання іноді ламається. Для ефективного і якісного ремонту газових плит, необхідно викликати додому кваліфікованого фахівця.
Діагностика допоможе визначити існуючу проблему і вчасно усунути її в процесі ремонту. Вартість ремонту газових плит в Одесі буде залежати від поставленого завдання і необхідності купити додаткові запчастини.

Найчастіші поломки виникають внаслідок:
Засмічення конфорок, розсікачів газу та інших дрібних деталей;
Заклинювання газових кранів;
Можливого витоку газу в місцях з’єднання, при самостійному підключенні;
Відсутність горіння газу в духовій шафі;
Коли немає можливості регулювати потік газу, різкий перепад вогню.

Ремонт газових духовок

Технічне обслуговування плити і ремонт газових духовок в першу чергу включає діагностику та розпізнання проблеми, поломки всередині пристрою. В результаті перевірки необхідно визначити рішення.
Це може бути відновлення працездатності за допомогою звичайної діагностики, якщо це витік газу, також можлива заміна однієї зі складових або заміна самого обладнання в разі серйозної поломки.

Наша компанія LBElectronics проводить ремонт газових плит Одеса в зручний час. Є можливість замовити сервісне обслуговування, яке є обов’язковою умовою. Після виконання замовлення майстер по ремонту перевіряє роботу плити та ймовірність витоку газу. Крім цього, фахівець при необхідності забере пристрій для більш детального огляду. Вигідні ціни на ремонт газової плити, які доступні для всіх клієнтів при високому рівні сервісу – це суттєвий плюс нашої компанії. Ремонт газових плит здійснюється недорого і в будь-який зручний час з викликом майстра додому.

Ремонт газових духовок і плит Одеса

Переваги співпраці з LBElectronics:
Якісний і оперативний ремонт;
Кваліфіковане обслуговування;
Вигідні умови;
Невисокі ціни;
100% гарантія якості ремонту.

Мастер з ремонту на дім

Компанія забезпечує безпеку клієнтів, а також ремонт газових плит в Одесі на дому у замовника і дає гарантію працездатності пристрою, ефективну експлуатацію тривалий час. Тепер немає необхідності витрачати зайві гроші або час. Наш майстер допоможе усунути будь-яку проблему швидко і якісно.