Тел. (Одесса): (098)118-12-66; (063)470-90-20.

 

L&B Electronics – ремонт побутової техніки та електроніки в Одесі та області.

ремонт побутової техніки Херсон
виклик майстра додому
previous arrow
next arrow
Slider

 

 

Дорогі відвідувачі, ми раді вітати Вас у нас на сайті!

Ми готові запропонувати Вам:

 


Ремонт газових духовок і плит

Ремонт газових духовок плит Одеса

 

Наші переваги:

Майстер по ремонту на дім
Ремонт гарантія
ремонт ціна

 

Наші контакти:

Телефони: (098)118-12-66; (063)470-90-20.

Ми в Інстаграм:

 

Ми Вам передзвонимо:


 

Ремонт побутової техніки

Компанія L&B Electronics проводить ремонт побутової техніки і електроніки (Одеса і Одеська область). Майстри працюють в сервісному центрі або виїжджають за вказаною адресою до клієнта. В першу чергу проводиться діагностика, далі обговорюються деталі і після цього приступають до роботи.

Компанія надає такі послуги, як ремонт:
• холодильників;
• посудомийних машин;
• мікрохвильових печей;
• пральних машин;
• електричних духовок.
А також інших видів техніки.

Декілька слів про компанію L&B Electronics

Сучасні квартири обладнані різною технікою. На жаль, навіть якісні пристрої з часом виходять з ладу. Наша компанія готова виконати ремонт побутової техніки (Одеса) будь-якої складності. Співробітники L.B.Electronics – це професіонали з багаторічним досвідом, який дозволяє їм усувати поломки різного характеру.

Також сервіс надає послугу виїзду майстра додому. При несерйозних поломках електротехніки, фахівець усуне проблему прямо на ваших очах. Для виклику співробітника додому, зателефонуйте за вказаними номерами, повідомивши потрібний час візиту або доставки техніки в центр.

Ціна на ремонт побутової техніки часом досить велика, однак, наша компанія пропонує оплатити ремонт побутових приладів по доступній вартості. Співробітники використовують виключно якісні матеріали та комплектуючі, які відповідають рекомендаціям виробників. Також на кожну деталь видається гарантія від нашої компанії.

Головна перевага фірми – ремонт техніки (Одеса) здійснюється за доступною ціною, на відміну від багатьох інших сервісів. У послугу входять:
• діагностика техніки;
• вивезення техніки за вказаною адресою до центру, якщо неможливий ремонт на місці;
• інформування клієнта про етапи робіт;
• безпосередньо ремонт або заміна деталей;
• зворотна доставка пристроїв.

Пріоритетом для нашої компанії є якісне надання послуг і виконання побажань клієнтів. L&BElectronics гарантує, що її співробітники краще конкурентів відремонтують електричні вироби. Це куди простіше, ніж купувати новий. Крім того, майстри проведуть діагностику інших деталей.