Тел. (Одесса): (098)118-12-66; (095)060-88-02; (063)470-90-20.

 

Ремонт мікрохвильових печей (Одеса): недорого і професійно.

 

Ремонт мікрохвильовок

Дізнайтесь вартість ремонту: 

Наші переваги:

Майстер з ремонту на дім
Ремонт гарантія
ремонт ціна

 

Ми виконуємо ремонт наступних мікрохвильових печей:

мікрохвильовки марки

Ремонт мікрохвильовок

Поява мікрохвильових печей полегшила життя багатьом людям. Однак, на жаль, така техніка, як і інша електроніка, рано чи пізно ламається. Компанія L&BElectronics займається ремонтом мікрохвильовок якісно і швидко. Майстри проведуть повну діагностику вироби, щоб визначити проблему. Також співробітники пояснять клієнтам кожен етап процесу ремонтування.

Наш сервіс надає послугу виїзду майстра за адресою до вас додому. Власнику приладу потрібно зателефонувати за контактними номерами і повідомити консультанту час і дату бажаного візиту. Однак якщо поломка занадто серйозна, для подальшого ремонту мікрохвильовку доведеться везти в сервісний центр фірми. Клієнту надається на вибір два варіанти: замовити вивезення пристрою або доставити самостійно.

Наші майстри працюють в цій сфері не один рік, тому власники можуть не переживати про результат. Крім того, L&B Electronics надає гарантію на використовувані деталі. Співробітники впораються з найскладнішими завданнями, так що клієнтам не доведеться купувати новий пристрій.

З яких причин пристрій не працює

Є кілька типів поломки мікрохвильової печі, а саме:
• при роботі пристрій гуде, іскрить або видає інші нетипові звуки;
• прилад б’ється струмом;
• не працюють кнопки або сенсор;
• відсутній звуковий сигнал;
• не крутиться піддон;
• не закриваються дверцята;
• їжа не нагрівається;
• не вмикається.

Якщо ви зіткнулися з подібними або будь-якими іншими проблемами, телефонуйте в L&B-Electronics, і професіонали швидко ліквідовують несправність. Також після ремонту мікрохвильовки майстри абсолютно безкоштовно проведуть діагностику інших комплектуючих пристрою, щоб виявити можливі пошкодження.

Крім того, компанія займається ремонтом мікрохвильовок по Одеській області. Навіть якщо клієнт живе в найвіддаленішому районі міста, менеджери оперативно приймуть виклик. Фахівці безкоштовно проведуть консультацію, назвуть орієнтовну ціну і терміни усунення несправностей. До того ж вартість ремонтування мікрохвильових печей в нашій компанії є досить привабливою.