Тел. (Одесса): (098)118-12-66; (095)060-88-02; (063)470-90-20.

 

Ремонт телевізорів в Одесі: виклик телемайстра додому

 

Ремонт телевізора

Дізнайтеся вартість ремонту:


 

Наші переваги:

Майстер з ремонту на дім
Ремонт телевізора
Ціна ремонту

 

Марки телевізорів, які ми ремонтуємо (не повний перелік):

 

Пропонуємо послуги з усунення поломок і неполадок телевізійної техніки. Надаємо допомогу при ремонті не тільки сучасної техніки, а й старих зразків. Звичайно працюємо з технікою зарубіжних виробників.

До переліку телевізорів, які ми готові відремонтувати, відносяться:
• електронно-променеві телевізори;
• ЛЕД телевізори;
• плазмові телевізори;
• рідкокристалічні телевізори;
• інші види телевізорів;

Телемастер приїде до вас додому

Старі зразки телевізійної техніки вимагають професійного погляду на конструкцію. Тому ми готові приїхати до вас на дім, щоб зайнятися вирішенням проблеми. При необхідності наші співробітники готові забрати пристрій в ремонтний центр. Такий розклад частіше застосовується для роботи з рідкими моделями телевізорів.

Ремонт телевізорів Одесса

ЛБЕлектронікс – компанія, що пропонує якісний сервіс і турботу про клієнтів. Швидкість, якісність і доступна ціна – наші ключові переваги. У день ремонту клієнти отримують гарантію на виконану роботу. Термін залежить від складності проведених ремонтних робіт і витрат наших фахівців.

Поширені поломки

Майстер-телевізор часто стикається з наступними проблемами:
• Пристрій не вмикається. Причиною може стати поломка блоку живлення, цифрового блоку або несправність розгортки.
• Відсутність зображення. З’являється через несправність самого екрану або проблем в інверторі.
• Беззвучна робота. Для усунення проблеми перевіряється звукова карта.
• Не знаходить потрібні канали. Може відходити сигнал від антени – в кращому випадку. Або поломка блоку прийому радіоканалів – в гіршій ситуації.
У будь-якому випадку ваш телевізор Самсунг, LG, Соні або іншої фірми буде в надійних руках. Будь-яка проблема вирішується швидко, якісно і за доступними цінами.

Ремонт телевізора: якість і доступність

Викликати майстра в Одесі і Одеській області тепер максимально просто. Вам достатньо просто зателефонувати. І ремонт телевізорів, навіть терміново, не змусить вас чекати. Ми пропонуємо приїзд фахівця додому. А також можливість вивезення пристрою в майстерню.

Умови наших послуг по ремонту телевізорів максимально комфортні. Ціна буде залежати від виду поломки і особливостей вашого агрегату. Точну вартість за ремонт телевізорів або навіть ремонт підсвічування ви зможете дізнатися після консультації наших експертів. Які приїду додому для огляду улюбленого телевізора.