Тел. (Одесса): (098)118-12-66; (063)470-90-20.

 

Обслуговування та ремонт кондиціонерів в Одесі

 

 
відремонтувати кондиціонер

Дізнайтеся вартість ремонту: 

Наші переваги:

Майстер з ремонту на дім
Ремонт гарантія
ремонт ціна

 

Ми виконуємо ремонт наступних кондиціонерів:

кондиціонери фірми

Ремонт кондиціонерів

Компанія «LB-Electronics» більше 7 років професійно виконує ремонт кондиціонерів та спліт-систем, а також здійснює заправку фреоном і різні, якісні послуги, пов’язані з обслуговуванням і профілактикою техніки в Одесі і Одеській області.

Надійний ремонт кондиціонера – це не вигадка.

Ми проводимо ремонт кондиціонерів не тільки в квартирі замовника, а й в офісах приватних компаній, державних установ, приватних будинках міста і передмістя Одеси. Наш майстер здійснить виїзд до Вас, огляне кондиціонер або спліт-систему. Після проведеної діагностики фахівець озвучить причину поломки, спосіб її усунення і вартість робіт із запчастинами (при необхідності їх заміни). Додатково, майстер проведе повну перевірку всіх інших деталей кондиціонера і озвучить їх стан. Також Ви можете отримати безкоштовну консультацію по телефону і довідатися про ціни на усунення можливої ​​поломки за ознаками непрацездатності Вашого кондиціонера. Наш менеджер також зможе дати цінні поради, які, безсумнівно, будуть корисні Вам при користуванні кондиціонером.

Ремонт і профілактика кондиціонера, на жаль, не рідкість.

На жаль, але профілактика або ремонт кондиціонера – послуга не рідкісна, так як техніка має властивість виходити з ладу. Причин збоїв в роботі може бути досить багато і залежать вони від багатьох чинників використання техніки. Щоб поставити точний «діагноз» Вашої побутової техніки, радимо звертатися до професіоналів, з великим досвідом роботи в даній сфері. Іншими словами, ми рекомендуємо наш сервіс, так як наші майстри – це фахівці з ремонту кондиціонерів, які не стоять на місці і постійно проходять підвищення кваліфікації з виходом нової побутової техніки.
Ми можемо гарантувати Вам, що ремонт кондиціонерів Одеса з компанією «ЛБ-Електронікс» – це найкращий фірмовий сервіс і повага до кожного клієнта.
На всі виконані нами роботи по ремонту, обслуговуванню кондиціонерів і, встановлені нами, деталі ми даємо гарантію терміном до двох років.

Чому ремонт краще довірити нам?

Звернувшись до нас, Ви забудете про проблеми, які були викликані нестабільною роботою кондиціонера, так як майстри компанії виконують чистку, обслуговування, дозаправку, заправку фреоном і ремонт кондиціонера тільки на совість, також як і робили б для своїх близьких людей.